Laborant/Laborantka ds. kontroli jakości

Data publikacji: 18.04.2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesów technologicznych produkcji opraw oświetleniowych;
  • Kontrola jakości, materiałów i wyrobów gotowych;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;
  • Sporządzanie raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Mile widziane wykształcenie na kierunku  elektrycznym lub chemik/ laborant;
  • Wymagane doświadczenie zawodowe;
  • Umiejętności pracy w zespole, kreatywności w działaniu, dyspozycyjności;
  • Znajomości technik laboratoryjnych;
  • Biegłej obsługi komputera;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • Dokładności, staranności i precyzji w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i  rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multi-sport, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci)
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych;
  • Stabilne warunki pracy